Sposoby płatności

Przelew tradycyjny na konto bankowe

Forma płatności dla Ciebie, jeśli preferujesz samodzielne logowanie się we własnym banku do konta osobistego lub firmowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, otrzymujesz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę zamówienia, w tytule przelewu wpisujesz nr zamówienia lub nr faktury pro-forma za złożone zamówienie. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do realizacji, a następnie do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Wybrana metoda płatności nie jest obciążana żadnymi, dodatkowymi kosztami.

 

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. W przypadku wybrania tej metody płatności naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 10 PLN za pobranie.

 

Natychmiastowe płatności online

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez system płatności Przelewy24 oferujący bezpieczne, natychmiastowe przelewy z banków:

Alior

BNP

BOŚ

Credit Agricole

DeutscheBank

Getin

ING

IdeaBank

Millenium

Nest

Pekao

PlusBank

PKO

Santander

iPKO

mBank

...

Karty płatnicze:

Visa Classic

Visa Electron

MasterCard

MasterCard Electronic

Diners Club

PBK

JCB

American Express

...

System płatności Przelewy24 natychmiast przekazuje pozytywne wykonanie przez Ciebie operacji, zamówienie jest przekazywane do realizacji, a następnie do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Za wybraną metodę płatności pobierana jest dodatkowa kwota w wysokości 1,39 % wartości zamówienia.

 

Płatność gotówką

Produkty o dużych gabarytach dostarczamy własnym transportem na miejsce do klienta wówczas istnieje możliwość zapłaty gotówką kierowcy przy odbiorze zamówionego produktu.